Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

ať víme, jak to na našem webu žije?

Produkt přidán do košíku

Pracovní nabídka: Pomoc při předvádění zemědělských strojů (22.–25.10.)

Hledáme šikovné ruce!
Do našeho týmu hledáme výpomoc na předváděcí akci zemědělských strojů, která proběhne ve dnech 22.–25.10.2024

service003
15. 10. 2024

Co vás čeká:

  • Různé práce při zajištění akce
  • Nošení a rovnání stanů, stolů a židlí
  • Pomoc při cateringových aktivitách
  • Jednodušší administrativní úkony
  • Další úkoly dle potřeby

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme:

  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Ochotu spolupracovat s ostatními
  • Fyzickou zdatnost

Co vám nabízíme:

  • Odměnu 180 Kč/hod, vyplacení do 14 dnů po skončení akce
  • Práci ve dnech 22.–25.10. od 8:00 do 17:00
  • Zajištění jídla a pití po celou dobu trvání akce

Kontaktní údaje:

Hana Bachárová
Tel: +420 724 302 316

Důraz klademe na pravidelné vzdělání obchodníků

Magazín  |  16. 08. 2024

V Agromexu klademe velký důraz na vzdělávání našich prodejců, aby dokonale rozuměli produktům a potřebám zákazníků, což zajišťujeme pravidelnými produktovými školeními.

Interview s Ing. Romanem Nedomou, produktovým specialistou kolových traktorů

Magazín  |  24. 07. 2024

Mohu se zde sebarealizovat, své nápady a myšlenky uvádět v život a pak také v úspěch

Chcete se stát úspěšným mechanikem?

Magazín  |  03. 06. 2024

Antonín Škařupa vám poradí, jak na to

Chcete se stát úspěšným PRODEJCEM? Milan Hátle, oceněný prodejce, vám poradí jak na to

Magazín  |  23. 05. 2024

V našem magazínu vám přinášíme rozhovor s oceněným prodejcem Milanem Hátle z pobočky Agromex v Cerekvici. Pokud máte zájem o pozici obchodníka v Agromexu, najdete zde cenné tipy, jak se stát a být úspěšným obchodníkem v oblasti špičkové…

Více novinek a akcí
  • Logo Fendt
    Fendt
  • Logo Lemken
    Lemken
  • Logo Kerner
    Kerner
  • Logo Weidemann
    Weidemann
  • Logo Agroliner
    Agroliner
  • Logo Pellenc
    Pellenc