Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Traktory

Tahače, trakční stroje, resp. motorová vozidla sloužící především k tahu vozů a různé zemědělské techniky, slouží také k nesení, tlačení a pohonu, jsou určeny pro práci i dopravu nejen v zemědělství, na poli nebo lese.

Traktory vaší silné budoucnosti

Jede traktor... Jede do hor, nebo také kamkoli jinam, protože zvládne každý terén. Orat brambor, ale také vykonávat jakékoli jiné práce, které potřebujete.

FENDT není traktor, jak ho znáte. Ano, dokáže mnohem více než jen něco tahat. Ano, zvládnete s ním tolik práce, že to předčí i vaše nejsmělejší představy. Ale především je FENDT pracovní názor, postoj. Vítězný životní styl. Síla, se kterou prorazíte bariéry problémů jako nic. A doslova je zadupete, zatlačíte do země. I ty, přes které jinak nejede ani vlak. Jako by nikdy neexistovaly...

Traktor FENDT je metoda, jak pracovat bez námahy, snáze a rychleji za více. Každý stroj má potenciál stát se vaším přítelem, parťákem, nejužitečnějším zaměstnancem, oporou i sekretářkou v jednom. Ale i milenkou či milencem, členem rodiny, na kterého se můžete spolehnout. Mnohdy jediným. Dejte mu šanci a brzy vám bude záhadou, jak jste mohli žít, a především pracovat bez něj.

1000vario2

1000vario

FENDT – 90 let tradice, 90 let na špici pokroku

Traktory FENDT mají za sebou hodně dobrého. Takřka 100 let spokojenosti zemědělců celého světa, proměn jejich práce k lepšímu. S méně zaměstnanci, s menší námahou i náklady, a především s vyššími výnosy a celkovým ziskem.

FENDT je značka příslovečné německé kvality a preciznosti. V bavorském Marktoberdorfu ji v roce 1930 založil Xaver Fendt. V roce 1997 byla odkoupena americkou společností AGCO Corporation, která jí dodala americkou objevitelskou dynamiku. 

Podle nezávislé odborné Německé zemědělské společnosti (DLG) se FENDT opakovaně řadí k nejsilnějším značkám západoevropských trhů. Takže žádná slabota.

PŘEVODOVKA VARIO

 • Plynule měnitelný převod dává řidičům možnost udržovat přesně tu rychlost, která vyhovuje danému úkolu, a to bez ohledu na volbu převodového stupně. 
 • Revoluční řešení, které dalo jméno všem ostatním převodovkám typu CVT, (podobně jako se např. LUX říká všem vysavačům). Originální převodovka FENDT Vario je ale stále jen jedna.
 • Je i českým výtvorem. Na jejím vývoji se podílel český konstruktér Ing. Robert Honzek. S kolegy za ni získali prestižní ocenění Maxe Eytha (stejně významné jako Nobelova cena, ale mezi konstruktéry). 
   

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc