Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Úvodní obrázek

Test the Best

Otestujte senážní vozy a lisy Fendt! Připravit se, pozor, start!

Od slov k akci nemáme v Agromexu daleko!  S jedním z nejznámějších, dobře promyšlených a komplexních portfolií lisů na kulaté balíky a senážních vozů na trhu si to můžeme dovolit. Vyberte si z naší nabídky a přesvědčte se sami pomocí Fendt TEST THE BEST v akci.

Okamžitá rezervace předvádění

 

 

Tigo

Technologie s vizí

Naše lisy na kulaté balíky a samosběrací vozy jsou již dlouho průkopníky ve vývoji inovativních technologií a fantastických detailních řešení. Stroje s nejvyšší funkčností a kvalitou pro nejlepší výsledky sklizně jsou tu pro vás k testování – tak to zkuste a TEST THE BEST.

Tigo 1

Tigo 2

Univerzální. Kompaktní. Neúnavný.

V podhorských oblastech nebo v rozlehlých nížinách. V široké paletě specifikací s možností malé ochutnávky – v životní velikosti na vaší pobočce Agromexu.

Rezervace předvádění

Reference Tigo
DLG, Porovnávací test 06/2022

Podíl délek řezanky v požadovaném rozsahu 25-50 mm byl u modelu Tigo působivých 40 %. Pokud jde o ztráty absorpcí, Tigo zapůsobilo pouze 0,3% ve srovnání se ztrátami 0,9% u konkurence. Nebyla zjištěna žádná kontaminace krmiva.

V testu byl Fendt Tigo působivý s průměrným výkonem 130 t FM/h při maximální pracovní rychlosti během několika testovacích jízd. Konkurenční stroj dosáhl pouze 118 t FM/h. Navzdory o 6 % většímu zhutnění hmoty v ložném prostoru je průchodnost u modelu Tigo o masivních 10,8 % vyšší.

Díky výrazně nižší potřebě výkonu a vyšší průchodnosti výrazně klesá spotřeba paliva na tunu. I přes o 6 % větší zhutnění v nákladovém prostoru má Tigo výrazně o 10,4 % nižší spotřebu paliva.

Tigo 3

Tigo 4

Tigo 5


Rotana Combi

Plno inovací pro nejlepší možnou sklizeň píce.

Fendt Rotana combi zaujme řešeními, která udávají trendy. Zkušenosti, inovace a spolehlivost našich lisů na kulaté balíky jsou patrné u každého balíku vyrobeného kombinací lisů s pevnou či variabilní komorou a balícího stroje. Komplexní vybavení a intuitivní ovládání vám umožní plně se soustředit na sklizeň. Testovací souprava je dostupná přes rezervaci na našich pobočkách po celé republice.

Rezervace předvádění

Rotana 1

Rotana 2

Reference Rotana Combi

Agrarheute Test 01/2021

Když se materiál zasekne na dopravním kanálu, věci se stanou složitějšími. Rotana má dvě strategie jako obranný mechanismus. Tento scénář jsme důkladně otestovali a rotor neustále vyřazovali. Naštěstí může řidič odblokovat případné zácpy, aniž by vystoupil z kabiny.

Klíčovým faktorem lisů na kulaté balíky je jejich systém vázání do sítě. V tomto ohledu Fendt Rotana pozitivně září. Bez ohledu na to, jak náročné jsou podmínky, vždy dokáže balík zavázat.

Balíky se také spolehlivě přenesou na ovíječku i ve svahu. Skvělým řešením je fakt, že se při vykládce balící stůl složí a nechá balík jemně skutálet na zem.

 

 

Rezervace předváděcí soupravy – dejte nám pár sekund a vyplňte vaše kontaktní údaje

Po vyplnění a odeslání vás kontaktuje člen našeho předváděcího týmu a dohodne detaily předvádění strojů.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc