Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Originální náhradní díly a příslušenství

Nevystavujte se riziku nepředvídatelných situací způsobených použitím neoriginálních náhradních dílů nebo náhradních dílů od neprověřených dodavatelů. Z našeho skladu je připraveno okamžitě vystartovat a do 24 hodin přistát ve vašich strojích 35 000 druhů náhradních dílů. Ovšem v čase, než se budou opět otáčet jako šrouby, nemusíte nečinně stepovat. V mnoha případech jsme připraveni poskytnout náhradní traktory i řadu jiných strojů.

Náš sortiment zahrnuje běžné spotřební a karosářské díly, originální oleje, ale i čelní skla a další důležité náhradní díly. V případě potřeby zajistíme potřebný originální náhradní díl ve spolupráci přímo s výrobcem, který tento díl dodá na vybraný servisní bod.

 

 

 

reman

Sklad_agromex

 

Použitím repasovaných náhradních dílů AGCO ušetříte až 30% nákladů na údržbu vašeho stroje Fendt.

 

Originální náhradní díly jsou dostupné i po skončení výroby daného modelu. Velká část náhradních dílů je vyvíjena zároveň s novým vozem, proto je jejich následná montáž bezproblémová a rychlá.

FENDT_retro

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc