Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

O společnosti

Jsme 1. volbou 

centrála MOD

Seznamte se

Představení společnosti

Agromex jako partner, přítel a znalec potřeb zemědělců

Agromex od počátku svého působení nikdy nebyl pouhým prodejcem, nýbrž společností nabízející FULL SERVICE, ALL IN ONE! Co to znamená? Před prodejem pomůže s výběrem podle specifických potřeb klienta, případně zařídí individuální úpravy strojů. Nabídne optimální způsob financování, nejvhodnější pojištění. Po prodeji zajišťuje pravidelnou údržbu, provozuje havarijní záchrannou službu, vždy má ve skladech náhradní díly. Za zmínku stojí také skutečnost, že jsou pracovníci Agromexu v jakémkoli čase a situaci připraveni poradit, prokonzultovat, co je třeba. O řadě nadstandardních záruk na produkt ani netřeba hovořit, jsou samozřejmostí.

A když na to přijde a rozhodnete se vyměnit starší model za mladší (víc high-tech, větší, menší, výkonnější, variabilnější apod.), Agromex ho od vás odkoupí a nabídne ve svém bazaru.

Logo Agromex

Plánujeme budoucnost

Vize a mise společnosti

Vize společnosti

Společnost Agromex je významným hráčem na poli kompletního servisu a prodeje zemědělské, a další speciální, techniky v České republice.

Široké produktové portfolio, využití nejmodernějších vědeckých poznatků a technologií, ale hlavně kvalita a odborná kvalifikace týmu, servis a náhradní díly, spolupracující společnosti - to jsou veličiny, které rozhodují o skutečnosti, že Agromex je 1. volbou při nákupu zemědělské a ostatní techniky.

Mise společnosti

Společnost Agromex je společnost s bohatou historií, která se intenzivně angažuje v modernizaci zemědělského vozového parku.

Zájemcům nabízíme široké spektrum techniky, které jim umožní nejen obměnit, ale i vhodně doplnit techniku podle jejich plánu rozvoje.

Připravenost našich pracovníků, naše znalosti a vnímání individuálních potřeb jednotlivých zájemců o naši techniku z nás dělají preferovaného, dlouhodobého, partnera.

Píšeme historii už od roku 1992

Historie společnosti

V roce 2016 se Agromex s.r.o. stal stabilním členem divize Agribusiness Machinery v rámci silné nadnárodní skupiny Danish Agro.

Díky integraci do silné nadnárodní sítě Danish Agro jsme v roce 2017 získali výhradní zastoupení značek nakladačů Weidemann, viniční techniky Pellenc a půdu zpracujících strojů značky Kerner pro Českou republiku.

V roce 2018 jsme zaznamenali další úspěchy mimo jiné i díky rozšíření portfolia produktů značky Fendt o sběrací vozy, tažené postřikovače, lisy na kulaté balíky a nové modely pásových traktorů.

Tím to však nekončí V roce 2019 dochází k doplnění portfolia nabízené zemědělské techniky. Jedná se o užitkové vozy významného evropského výrobce Kroger a půdu zpracující stroje Lemken.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc