Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Financování

Pro financování nákupu traktorů Fendt of firmy Agromex využívá souběh dostupných podpor od výrobce traktorů Fendt a vlastního vstupu do konečného leasingového produktu umožňujícího úrokovou sazbu 0,5% (ročně) z kupní ceny stroje. Tento druh financování přirozeně počítá s podporou PGRLF a v konečném výsledku tvoří atraktivní balíček podpory pro všechny typy zemědělských podniků a začínající zemědělce.

Agromex Finance se vztahuje na všechny nové zemědělské traktory Fendt prodané v České republice měsících březen, duben, květen a červen 2024.

Financování

dotace

 

 

Bez dotace PGRLF není možné sestavit finanční produkt, který by umožňoval roční úrokovou sazbu 0,5%, ale v každém případě je k dispozici financování úvěru, které podstatné vylepší standardní úrokové sazby pro ty, kteří na PGRLF nemají nárok.

Agromex Finance nevyžaduje akontaci (částečnou platbu předem) a pokrývá dobu splácení úvěru v intervalu maximálně 60 měsíců (5let)

Kontaktujte prodejce Agromexu, kteří vám poskytnou bližší informace o dostupné podpoře úvěrů a úrokových sazeb.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc