Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Karat 12

Dokonalé kypření

Čtyřřadý Karat 12 splňuje veškeré předpoklady pro mělké, tak celoplošně zpracování strniště po přejezdu mlátičkou. O dokonalé kypření a míchání se stará velká škála druhů radliček, kterým může být stroj osazen. Zákazník nemá na výběr pouze z varianty radličky, co se týká materiálového zpracování, ale může volit i rychlovýměnný systém. U polonesených variant je nastavování pracovní hloubky jednoduše z kabiny traktoru. Pro eliminaci prokluzu energetického prostředku může být stroj dovybaven trakčním válcem. Naprostou revolucí je poté automatická regulace pracovní hloubky v nerovném terénu ContourTack. U modelové řady Karat 12 lze tímto akčním členem dodržet agrotechnické požadavky v prohlubních nebo vyvýšených místech.

Karat 12

Pracovní záběr

Karat 12  Pracovní záběr (m)
  4,0 5,0 6,0 7,0
Karat 12 KA X X X X

ContourTack

Naprostou revolucí je poté automatická regulace pracovní hloubky v nerovném terénu ContourTack. U modelové řady Karat 12 lze tímto akčním členem dodržet agrotechnické požadavky v prohlubních nebo vyvýšených místech.

karat

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc