Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Fendt Rogator 300

postrikovace 300

Efektivní ochrana rostlin pro zdravé plodiny

Tažený postřikovač Fendt Rogator 300 splňuje všechny požadavky, které zákazníci od špičkového taženého zařízení na ochranu rostlin mohu očekávat. Vlečení i řízení je flexibilní, výkonné a snadno se provádí. Díky funkcím SectionControl, VariableRateControl a VarioDoc Pro výrazně naroste efektivita práce.

rogator300

rogator3002

Fendt Rogator je vždy tou správnou volbou

Rogator 300 je standardně dodáván s hliníkovými rameny v záběrech od 24 do 30 metrů. Rám ramen se pohybuje díky robustnímu paralelogramu velmi
přesně a zajišťuje stabilitu ramen tak, aby perfektně kopírovala nerovnosti terénu při různých pojezdových rychlostech. Trysky a jejich držáky jsou v rámu ramen, aby byly chráněny. Široký profil držáku zajišťuje snadný přístup a také umožňuje použití prostorově náročnějších trysek v libovolné poloze. S ohledem na obrovský výkon a potenciál tohoto stroje může náročné požadavky v praxi splnit pouze tento rám.

Složená ramena jsou uložena v profilu hlavní nádrže. Stroj tak má šířku jen 2,55 m, což usnadní přepravu na silnici. Konstrukce rámu samotného postřikovače
je jedna z nejrobustnějších na trhu. Obzvláště při výkyvech (otáčení kolem svislé osy stroje) má Rogator 300 vše pod kontrolou: Otočný čep je schopen téměř zcela zabráni horizontálním výkyvům bez ohledu na rychlost jízdy a stav půdy.

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc