Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

sklízecí řazačka

Sklízecí řezačka Fendt Katana

S řezačkou Fendt Katana je sklizeň a tvorba zisku opravdu zábava. Protože nakonec jde přece vždy o výkon. Jde o to, co nejlépe obstát. S výsledky, které přesvědčí kvalitou i kvantitou. Jak dosáhnout tohoto cíle přesně a navíc co
nejefektivněji? Tak, že otočíte na další stránku. 

Preciznost znamená, že vždy a všude přinášíte maximální výkon. Čím jsou podmínky práce proměnlivější, o to více předvedou své síly řezačky Fendt Katana. Při sklizni pícnin nemusíte řešit, zda jezdíte ve svažitém terénu, na měkkém podloží, nebo jestli má sklízená hmota rozdílnou vlhkost.  Řezačky Katana zvládnou jakékoli množství hmoty. Obří řezací buben a šest vkládacích válců s velkým rozevřením zpracují i největší výnosy při  nejlepší kvalitě řezanky.

katana

katana2

Poradí si v každé situaci

S řezačkou Fendt Katana se sklizeň pícnin stává vedlejší záležitostí. Suverénně a nezadržitelně zpracovávají výkonné motory i robustní adaptéry různě velké řádky. Vkládací válce a řezací buben odvádí precizně svou práci. Integrovaný detektor kovů zaručuje maximální bezpečnost. Vy si musíte pouze udělat pohodlí v ergonomické kabině.

Při sklízení trávy, kde je za normálních podmínek zapotřebí nižšího výkonu, se projeví přednosti ekonomického režimu pohonu. Pomocí dvoustupňového řazení v úhlové převodovce může řidič podle potřeby přepínat mezi režimy Eco a Power, a díky tomu šetří palivo. Úsporný režim sníží otáčky motoru z 1 900 na 1 520 ot/min Otáčky řezacího ústrojí přitom zůstávají nezměněny.

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc