Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Helix HA

ZÁVĚSNÉ KRÁTKÉ TALÍŘOVÉ BRÁNY 

Krátké talířové brány s podvozkem jsou konstruovány pro vysokou výkonnost. Nářadí je vyvinuto pro rychlé, mělké a intenzivní zpracování půdy. Možnost otáčení s využitím zadních válců nebo sériové hydraulické nastavení hloubky podtrhují vysokou defektivu tohoto nářadí. Díky masivní konstrukci můžeme pracovat také v těžkých a náročných podmínkách.

Helix HA

Helix HA

ROVNOMĚRNÉ ZPRACOVÁNÍ PŮDY

Symetrické uspořádání pracovních orgánů do tvaru písmene X umožňuje dosáhnout čistého navazování jednotlivých pracovních záběrů a práce beze stop. Konstrukce dále eliminuje boční tah nářadí. Tyto vlastnosti jsou základním předpokladem práce s autopiloty a dále se pozitivně projevují z hlediska rovnoměrného opotřebovávání talířů a rovněž zajišťují klidnou pracovní jízdu. Mimo to dosahujeme mělké pracovní hloubky a celoplošného zpracování půdy.

Obecné parametry

Parametry
Pracovní záběr (m) 5,1 / 6,1
Pracovní hloubka (cm)    0 - 18
Základní hmotnost (kg) 6350 - 7150
Průměr talířů (mm) 560

PROMYŠLENÉ PRACOVNÍ SEKCE

Tato modelová řada nářadí pro zpracování půdy pracuje se dvěma řadami talířů o průměru 560 mm, které jsou individuálně uloženy. Jedná se o speciálně vyduté talíře pro mělké, celoplošné a intenzivní zpracování půdy. Za nimi následují prutové zavlačovače pro usměrňování toku materiálu. Talířové nářadí doplňuje různé provedení válců.  Součástí konstrukce je přední opěrná kola a přepravní podvozek. Pracovní záběr dosahuje podle typu 5 – 8 m

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc