Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Helix H

KRÁTKÉ TALÍŘOVÉ BRÁNY

Díky krátkým talířovým branám Helix dosahujeme také při těžkých půdních podmínkách mělké a intenzivní zpracování půdy. Masivní konstrukce na vysoká vlastní hmotnost se pozitivně projevují při zahloubení.

Symetrické uspořádání pracovních orgánů do tvaru písmene X umožňuje dosáhnout čistého navazování jednotlivých pracovních záběrů a práce beze stop. 

Helix H

Helix H

ROVNOMĚRNÉ ZPRACOVÁNÍ PŮDY

Konstrukce dále eliminuje boční tah nářadí. Tyto vlastnosti jsou základním předpokladem práce s autopiloty a dále se pozitivně projevují z hlediska rovnoměrného opotřebovávání talířů a rovněž zajišťují klidnou pracovní jízdu. Mimo to dosahujeme mělké pracovní hloubky a celoplošného zpracování půdy.

Obecné parametry

Parametry
Pracovní záběr (m) 3 /4,5 / 5,5
Pracovní hloubka (cm)    0 - 18
Základní hmotnost (kg) 1800 - 3100
Průměr talířů (mm) 560

POHLED NA PRACOVNÍ SEKCE

Tato modelová řada nářadí pro zpracování půdy pracuje se dvěma řadami talířů o průměru 560 mm, které jsou individuálně uloženy. Jedná se o speciálně vyduté talíře pro mělké, celoplošné a intenzivní zpracování půdy. Za nimi následují prutové zavlačovače pro usměrňování toku materiálu. Talířové nářadí doplňuje různé provedení válců.  Pracovní záběr dosahuje podle typu 3 – 5,5 m. 

Helix H

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc