Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

X4

INTENZIVNÍ KYPŘIČ S HVĚZDICOVÝMI DISKY

Intenzivní kypřič X4 nastavuje nová měřítka moderního zpracování půdy. Je konstruován pro mělké, celoplošné zpracování strniště, dále pak pro hluboké kypření a drobení až do hloubky 30 cm a rovněž příprava seťového lože patří mezi standardní využití tohoto nářadí. 

X4

X4

ČTYŘI ŘADY SLUPIC

Čtyřřadý kypřič disponuje vzdáleností slupic 27 cm. Díky možnému odpojení zadního válce můžeme provádět podrývání půdy bez zpětného utužení. Uspořádání slupic umožňuje jízdu bez bočního tahu, což je jeden z předpokladů využití systémů navádění a autopilotů. Slupice jsou jištěny v základní výbavě střižným šroubem, na přání mechanicky nebo hydraulicky.

Obecné parametry

Parametry
Pracovní záběr (m) 4,6 / 5,2 / 5,7 / 6,2
Pracovní hloubka (cm)    0 - 30
Základní hmotnost (kg) 6830 - 7650

PŘESNÉ NASTAVENÍ HLOUBKY

Součástí konstrukce jsou přední tandemová opěrná kola pro hloubkové vedení. Kypřič umožňuje jak zpracování půdy s využitím některého z pěchů, nebo může být daný válec odpojen. Pak zachovává nářadí půdu ve stavu hrubé brázdy. Výrobce nabízí různé provedení tažné oje včetně trakčního posilovače. Pracovní záběr dosahuje 4,6 – 6,2 m.

X4

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc