Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Stratos SA

NÁŘADÍ PRO VELMI MĚLKOU PODMÍTKU 

Intenzivní drcení a míchání posklizňových zbytků, precizní urovnání povrchu půdy a optimální zpětné utužení pozemku včetně drobení, a to při jediném přejezdu. Těchto vlastností využijeme také při přípravě seťového lože. 

Stratos SA

Stratos SA

PODMÍTKA A PŘÍPRAVA PŮDY

Radličkový podmítač umožňuje velmi mělké podříznutí strniště, a to také při velmi mělkém zpracování půdy. Takové vlastnosti představují důležitý faktor při mechanické likvidaci plevelů. Na přání je možné vybavit nářadí prutovými zavlačovači, které svými vibracemi narušují povrch půdy, vytahují kořeny plevelných rostlin, které zůstávají na povrchu a vysychají.

Obecné parametry

Parametry
Pracovní záběr (m) 4,8 / 6 / 7,2
Pracovní hloubka (cm)    0 - 15
Základní hmotnost (kg) 1800 - 3100
Průměr talířů (mm) 5700 - 7200

VOLBA PRACOVNÍCH ORGÁNŮ

Přední část rámu může být spojena s kopírovacími koly v kombinaci s předním smykem nebo naopak nožovým válcem pro drcení posklizňových zbytků. Pracovními orgány jsou opět radličky s tím, že jsou spojeny s pevnými slupicemi, pružnými slupicemi nebo pracují s jištěním vinutými pružinami. Nářadí pracuje se slupicemi usazenými v 4 řadách, které můžeme osadit radličkami o šířce 60 – 230 mm. Radličky jsou vyrobeny z různých materiálů. Nechybí různé typy zavlačovačů a válců.

Stratos SA

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc