Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Stratos S

NÁŘADÍ PRO VELMI MĚLKOU PODMÍTKU

Nářadí pro širokou škálu využití. Vhodné pro využití od celoplošného a mělkého zpracování půdy až po přípravu seťového lože. To vše je možné s naším kypřičem určeným do tříbodového závěsu. Možnost volby mezi pevnými slupicemi pro přesné udržování pracovní hloubky a pružnými slupicemi pro správné drobení. Nářadí je možné sestavit přesně pro Vaše provozní podmínky.

Stratos S

Stratos S

MODULÁRNÍ KONSTRUKCE

Díky modulární konstrukci se nabízí řada možností konfigurace daného nářadí. Můžeme dokonce pracovat v kombinaci, kdy je v předním tříbodovém závěsu agregováno nářadí X-Cut Solo a dané možnosti platí také pro případ práce se závěsným nářadím Stratos SA. Nářadí vyniká paralelním dvojitým rámem, který slouží pro rychlé a jednoduché nastavení pracovní hloubky.

Obecné parametry

Parametry
Pracovní záběr (m) 4,35 / 4,95
Pracovní hloubka (cm)    0 - 15
Základní hmotnost (kg) 2500 - 2700

USPOŘÁDÁNÍ SLUPIC A RADLIČEK

Jedná se o radličkové nářadí, přičemž máme na výběr mezi 4 a 6 řadami slupic. Samotné slupice mohou být buď pevné nebo vyrobené z pružného materiálu. Na výběr máme celou řadu radliček se šířkou 60 – 230 mm, které se hodí pro různé agrotechnické operace, přičemž můžeme volit také mezi standardním provedením a verzemi vyrobenými z tvrzených materiálů. Nechybí různé typy zavlačovačů a válců.

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc