Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Drcení posklizňových zbytků 4

DRCENÍ POSKLIZŇOVÝCH ZBYTKŮ

Téma ochrany půdy a regulace plevelů a škůdců nabývá znova v posledních letech na významu. Drcení posklizňových zbytků představuje středobod regulace zavíječe kukuřičného, fusárií a materiálu po sklizni řepky. 

Drcení posklizňových zbytků

Drcení posklizňových zbytků 2

DVOUŘADÉ USPOŘÁDÁNÍ

Naše dvouřadé nesené kombinované nářadí se postará o intenzivní narušení hmoty a její rozřezání. Daného efektu dosahujeme díky kombinaci nožového válce a profilovaných, párově uložených řezných kotoučů. Párové uložení těchto kotoučů zaručuje rovněž optimální kopírování povrchu pozemku. Díky tomu zajistí nářadí narušení rostlinného materiálu také ve vyjetých kolejích, což je velkou výhodou při zpracování strniště po sklizni silážní kukuřice.

Obecné parametry

Parametry
Pracovní záběr (m) 3 / 4,5 / 5 / 6 / 7,5
Pracovní hloubka (cm)    0 - 20
Závaží (kg) 140 / 240
Nožový válec (mm) průměr 400
Řezné disky (mm) průměr 400

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

Nářadí X – Cut zajišťuje s nízkými provozními náklady vysoce výkonné a na energii nenáročné drcení rostlinného materiálu v porostech zeleného hnojení, meziplodin, strniště řepky a silážní kukuřice a ostatních posklizňových zbytků. Nářadí se může využívat samostatně nebo v kombinaci s radličkovým kypřičem nebo talířovým podmítačem.

Drcení posklizňových zbytků 3

NOŽOVÝ VÁLEC A ŘEZNÉ DISKY

Zástupci dané modelové řady jsou k dispozici v neseném provedení pro přední nebo zadní závěs. Pro zpracování hmoty využívají nožový válec o průměru 400 mm osazený 8 oboustrannými speciálními noži. Válec pracuje v součinnosti s řeznými disky o průměru 400 mm, vynikají párovým uložením a odpružením prostřednictvím pryžových elementů pro dokonalé kopírování povrchu půdy. Pracovní záběr dosahuje podle typu 3 – 7,5 m.

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc