Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

PELLENC OPTIMUM 2

Nový samojízdný sklízeč s multifunkčním využitím

Pellenc samojízdné nosiče

Spojení produktivity a pracovního komfortu

Široká řada nových samojízdných sklízečů OPTIMUM nabízí řešení, které se přizpůsobí jakýmkoliv podmínkám. Inovativní technologie sklizně spolu s multifunkčním využitím poskytují mimořádnou efektivitu při zachování snadné ovladatelnosti a pracovního komfortu. Samozřejmostí zůstávají klíčové vlastnosti, které jsou se sklízeči PELLENC již dlouhodobě spojeny.

samojízdný nosič

kabina

Nová kabina a mimořádná manévrovatelnost

Pohodlí řidiče zabezpečuje prostorná panoramatická kabina s 320° výhledem, která je nově opatřena sedačkou GRAMMER. Veškeré ovládání sklízeče probíhá prostřednictvím joysticku EASY DRIVE a 10,4“ dotykového displeje EASY TOUCH zahrnujícího intuitivní piktogramy bez textu. Samozřejmostí zůstává 95° úhel natočení předních kol, který umožňuje snadné manévrování při najíždění do řádku, protiskluzový systém TPI 2 a celá řada inteligentních asistentů pro maximální pracovní komfort.

Obecné parametry

Parametry
Výkon motoru     150 – 175 k
Min. šířka řádku     1,30 – 1,70 m
10,4“ dotykový panel EASY TOUCH Ano
Úhel natočení předních kol 95°
Multifunkční využití Ano
Počet párů setřesadel     5 – 11
Délka spodního těsnění     2,50 – 2,86 m
Kapacita zásobníků 2 600 - 4000 l
Výsypná výška     2,72 – 3,23 m
Dopravníky z nerezové oceli Ano
Technologie SELECTIV‘ PROCESS Ano
Mycí systém Ano

Bezkonkurenční čistota – separační systém SELECTIV‘ PROCESS

Již několik let patří separační systém SELECTIV‘ PROCESS mezi špičku na trhu, který během svého vývoje zaznamenal několik inovativních řešení zdokonalujících kvalitu výsledné sklizně. Základem separačního systému jsou dva lineární odstopkovací moduly, které šetrně oddělí bobule od třapin, a to díky otevřenému dopravníkovému systému i při vysokých rychlostech a výnosech bez ztráty na kvalitě. O následné odstranění veškerého nežádoucího materiálu se postarají třídící stoly, které disponují technologií odstraňující až 95 % uvolněných řapíků.

Bezkonkurenční čistota sklizně

Nová technologie třesení NSBF umožňuje pracovat při nižší frekvenci třesení čímž zabezpečuje ochranu vegetace, šetrnější a kvalitnější sklizeň a zvýšení životnosti opotřebitelných částí. Základem separačního systému je dvojice otevřených dopravníků ve tvaru písmene „L“, které zajišťují třídění sklizně ihned po uvolnění bobulí, a to bez jejich poškození a ztráty šťáv. O následnou šetrnou separaci se postará již osvědčený systém SELECTIV‘ PROCESS, zahrnující ventilátory, vysokofrekvenční lineární odstopkovače a třídící stoly s technologií pro odstranění řapíků.

čistota

Multifunkční využití

Multifunkce PELLENC umožňuje optimalizaci nákladů během roku prostřednictvím využití řady originálních nástrojů ve spojení s nosičem OPTIMUM. Samozřejmostí je nabídka postřikovací nástavby PELLENC EOLE pro zpracování 3 nebo 4 řad jedním průjezdem, multifunkční rameno pro připojení ožínače, předřezu a defoliátoru nebo také možnost připojení rozmetadla a zadního držáku nástrojů.

samojízdné nosiče

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc