Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Pellenc Elektrické pily

PELLENC ELETRICKÉ PILY SELION
LEHKOST A VÝKON PRO PROFESIONÁLNÍ VYUŽITÍ

Elektrické pily

SELION M12 EVO

Pomocí řetězové pily PELLENC SELION M12 EVO vykonáváte práci precizně a pohodlně. Výjimečný výkon a kompaktní velikosti spolu s novou řadou lithium-iontových baterií zajišťují kvalitní řez i po celou pracovní dobu. Uživatelé mohou také přivítat možnost kombinace elektrické pily SELION M12 EVO s elektrickými nůžkami PRUNION, a to prostřednictvím baterie ULiB 250.

Selion M12

Selion C21

SELION C21 HD EVO

Snadné užívání, výkonnost a mimořádná lehkost elektrické řetězové pily SELION C21 HD EVO zajišťuje mimořádnou preciznost, která splní veškeré Vaše požadavky. Řada inovativních vlastností dělá z pily SELION energického pomocníka pro profesionální využití kombinující bezpečnost, ergonomii a výkon.

Obecné parametry

Parametry  
Max. výkon 1 200 – 2 000 W
Délka lišty 15 a 28 cm
Peristaltické čerpadlo Ano
Automatický napínák řetězu Ano
Elektronická brzda Ano

Elektrické motory PELLENC

Od počátku výroby elektrických nůžek vyvinul PELLENC širokou řadu akumulátorového nářadí, které je poháněno vlastními elektrickými motory dodávajícími vysoký výkon a účinnost při minimalizaci vibrací pro precizní a pohodlnou práci. Bezuhlíková technologie vyvinutá pro motory PELLENC zajišťuje bezkonkurenční poměr výkon/váha a dlouho životnost jednotlivých komponent. Elektromotory PELLENC dosahují vysoké účinnosti až 92 % a nabízí vysoký výkon při nízké spotřebě energie.

SELION TELESCOPIC EVO

Řada teleskopických elektrických pil SELION je ideálním pomocníkem pro řez až do 4,5m výšky. Vhodné pro komunální, lesní i sadařské využití.

Selion Telescopic

BATERIE ULIB 750/1200/1500

Společnost PELLENC je prvním světovým výrobcem, který představil lithium-iontovou technologii pro akumulátorové elektrické nářadí. Díky vlastnímu vývoji nyní nabízí bezkonkurenční poměr VÁHA/VÝKON/VÝDRŽ vhodný pro intenzivní profesionální práci. Díky řadě baterií ULiB, tak můžete pracovat intenzivně od 1 do 3 dnů bez nutnosti baterii dobíjet (v závislosti na typu baterie).

Baterie ULIB

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc