Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Pellenc EOLE 2000 & 3000

Postřikovací nástavby pro nosiče OPTIMUM

postřik

Integrované ovládání z panelu EASY TOUCH

Díky automatickému rozpoznání nástrojů se ovládací panel EASY TOUCH okamžitě přizpůsobí postřikovači EOLE a umožňuje tak ovládání veškerých funkcí prostřednictvím intuitivních piktogramů. Obsluha má takto pod kontrolou nastavenou dávku, šířku řádku nebo např. úroveň nádrží. Vypnutí postřiku, sledování pracovní výšky a následné složení/rozložení ramen probíhá automaticky prostřednictvím jednoho stisknutí tlačítka na joysticku EASY DRIVE.

integrované

adaptivní

Adaptabilní pro jakékoliv podmínky

Správná vzdálenost mezi difuzory a listovou stěnou je pro aplikaci postřiku klíčová. Prostřednictvím výkyvného zavěšení jednotlivých sekcí a variabilního nastavení šířky ramen dosahují postřikovače EOLE mimořádné kvality pokrytí. O optimální průtok vzduchu se starají tři ventilátory umístěné v blízkosti jednotlivých ramen, což zamezuje ztrátě tlaku a je tak dosaženo homogenních výsledků. Jednotlivé sekce postřikovače jsou osazeny ultrazvukovými senzory, které automaticky udržují pracovní výšku ramen (až 30% svahovitost) dle nastavení z panelu EASY TOUCH.

Obecné parametry

Parametry
Počet ošetřených řádků     3, 4 nebo 6
Šířka řádku 1,30 – 3,60 m
Kapacita nádrží     2000 nebo 3000 l
Proplachovací nádrž 300 l
Nádrž pro míchání přípravku     Ano
Automatické rozložení/složení ramen     Ano
Automatické sledování terénu Ano
Automatické dávkování DPAE Ano
Vypínání jednotlivých sekcí Ano

Systém automatického dávkování DPAE

Jedním kliknutím na panelu EASY TOUCH spustíte kalibrační proces, který vypočítá maximální a minimální dávkování podle zvolených trysek a je hotovo. Pak stačí jednoduše navolit požadovanou dávku (l/ha) a postřikovač bude automaticky udržovat nastavený parametr proporcionálně k pojezdové rychlosti. Díky tomuto systému si můžete být jisti, že i při rozjezdech a zpomalování je aplikována správná dávka.

Precizní dávkování

Systém DPAE automaticky řídí průtok proporcionálně rychlosti nosiče podle nastavených parametrů z panelu EASY TOUCH. Díky automatické kalibraci je tento systém velmi snadno ovladatelný a zajišťuje přesné dávkování postřiku. Čerpadlo s variabilním průtokem se postará o veškeré funkce: postřik, míchání přípravku, plnění nádrží a proplachování. Vysoký výkon pak umožňuje rozsah dávkování od 100 do 1000 l/ha.

precizní

Snadné mytí a údržba

Nástavby EOLE zahrnují 300 litrovou nádrž na čistou vodu, která slouží k efektivnímu mytí celého systému. Požadovaný mycí mód je nastaven z kontrolního panelu postřikovače a umožňuje tak proplach nádrží, jednotlivých ramen i míchací nádrže pro aplikaci postřiku. Samotná filtrace je zabezpečena na sacím okruhu i v jednotlivých ramenech a zamezuje tak ucpávání. Všechny filtry jsou umístěny v dosahu ruky pro snadnou údržbu.

snadné

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc