Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Pellenc Předřezy

PELLENC PŘEDŘEZY
Čistý řez s automatickou detekcí sloupků

předřezy

Rychlý a kvalitní řez

Pracujte rychle a efektivně s předřezy PELLENC, a to i v husté vegetaci. Optický systém VISION zabezpečuje automatické otevírání ramen při detekci sloupku a nabízí tak mimořádné pohodlí pro obsluhu.  V portfoliu naleznete model DISCO s disky z borové oceli, model VISIO s mulčovacími disky MARGUERITE zajišťujícími čistý řez jako od vinohradnických nůžek a model TRP s technologií sledování kordonu.

rychlý a kvalitní řez

detekce sloupků

Detekce sloupků

Technologie VISION zabezpečuje detekci sloupků a automatické otevření ramen v jakýchkoliv podmínkách: v noci, v dešti nebo na slunci. Zamezuje se tak poškození sloupků a obsluha nemusí rozevírat ramena manuálně prostřednictvím joysticku. Automatická detekce funguje u jakéhokoliv typu sloupku s průměrem větším než 25 mm. 
 

Obecné parametry

Parametry
Připojení    Rám MULTIVITI    
Počet párů disků     3 až 9
Elektrické ovládání všech funkcí     Ano
Automatická detekce sloupků     Volitelné
Automatické sledování kordonu     Volitelné
Boční žabkové lišty     Volitelné

Produktové řady

Produkt
Visio
Disco
TRP

 

Multifunkční rám MULTIVITI

Multifunkční rám MULTIVITI umožňuje připojit širokou řadu nástrojů pro zelené práce a zimní řez.  Instalace nástrojů PELLENC zabere pouhé 3 minuty a vyžaduje si pouze zapojení 3 hydraulických rychlospojek a 2 elektrických zásuvek. Portfolio nástrojů zahrnuje předřezy VISIO, DISCO a TRP, tunelový osečkovač, zvedač letorostů a jednořádkový defoliátor SOFT TOUCH 2.

Hospodárnost

Mulčovací disky omezují nutnost vytahovat réví z drátěnky. Samotná životnost disků je prodloužena díky oboustranné použitelnosti. Řezné komponenty PRADINES nevyžadují broušení a zabezpečují vyčištění drátů bez poškození sloupků. Uživatelé také ocení nízké hydraulické požadavky: od 25 do 45 l/min (v závislosti na modelu).

hsopodarnost

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc