Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Pellenc Osečkovače

PELLENC OSEČKOVAČE
Robustní konstrukce, jednoduchost, rychlost.

osečkovač

Mimořádná rychlost a robustní konstrukce

Řada osečkovačů PELLENC nabízí kvalitní čistý řez při zachování vysoké pracovní rychlosti. Jednoduchý a robustní design snižuje náročnost na údržbu a šetří tak čas i peníze. Nárazuvzdorný systém navíc chrání stroj před poškozením. Veškeré modely je možno osadit buďto noži nebo žabkovými lištami. Je tedy na každém uživateli, který systém upřednostní. 
 

rychlost

modely

Modely do jakýkoliv podmínek

V portfoliu PELLENC lze naleznout tunelový osečkovač pro zpracování jednoho řádku instalovaný na multifunkční rám MULTIVITI, model PANORAMA pro ožínání 2x ½ řádku nabízející mimořádnou viditelnost a tunelový osečkovač pro zpracování dvou celých řad jedním průjezdem. Pro montáž na multifunkční nosič OPTIMUM je v nabídce speciální model 1x celý řádek + 2x ½ řádku.
 

Obecné parametry

Parametry
Elektrické ovládání všech funkcí     Ano
Žabkové lišty     Volitelné
Nože Volitelné
Paletové stání     Ano

Multifunkční rám MULTIVITI

Multifunkční rám MULTIVITI umožňuje připojit širokou řadu nástrojů pro zelené práce a zimní řez.  Instalace nástrojů PELLENC zabere pouhé 3 minuty a vyžaduje si pouze zapojení 3 hydraulických rychlospojek a 2 elektrických zásuvek. Portfolio nástrojů zahrnuje předřezy VISIO, TCV a TRP, tunelový osečkovač, zvedač letorostů a jednořádkový defoliátor SOFT TOUCH 2.

Snadná obsluha

Všechny funkce osečkovačů PELLENC jsou ovládány prostřednictvím joysticku. Mimořádná viditelnost v řádku umožňuje kombinovat nářadí a pracovat při vysokých rychlostech. Provoz osečkovačů je tichý a nevyžaduje si žádnou denní údržbu. Nástroje jsou uloženy na paletovém stání, který zaručuje snadnou demontáž.

obsluha

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc