Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

fl

Dosáhněte nejlepších výsledků – ve dne i v noci

Nová kabina Proline naší řady L vám nabízí pohodlné pracovní prostředí. Díky ní se lépe soustředíte na práci a cítíte se v dobré kondici při dlouhých dnech a nocích během sklizně. Klimatizace ve standardní výbavě, pohodlné sedadlo, nejlepší osvětlení, nízká hlučnost – to je jen pár věcí, které vám umožní naplno pracovat. Díky našemu provoznímu rozhraní Fendt Variotronic rovněž posunujeme hranice v této výkonové třídě, co se týká provozu, ovládání a monitorování funkcí a systémů stroje.

serie-l

serie-l2

Fendt Variotronic – špičkové ovládací rozhraní

Modelová řada L je nyní zcela nově vybavena naším osvědčeným a vyzkoušeným provozním rozhraním Fendt Variotronic. Nejdůležitějším ovládacím prvkem je logicky navržená loketní opěrka, jež je přizpůsobena úkonům sklízecí mlátičky stejně, jako u našich traktorů. Zde můžete provádět veškerá nezbytná nastavení stroje. Měkký povrch této opěrky je také zárukou maximálního pohodlí.

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc