Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

fc

Efektivní práce ve dne i v noci

Velkoryse pojatá prostorná kabina nabízí dostatek prostoru pro vaši pohodu. Máte dokonalý výhled na žací lištu, pole, vysýpací komín, ale také dozadu díky velkým elektricky nastavitelným zrcátkům nebo funkci standardní kamery zabudované ve Varioterminálu 10.4".

Koncepce osvětlení strojů Fendt řady C zajišťuje jasné a osvětlení s dlouhým dosahem pro práci na poli i transport po silnici. Rozsáhlý standardní systém osvětlení spolu s nastavitelnými pracovními světlomety zaručují vynikající osvětlení i v noci. Osvětlení strniště/vyhledávače řádku lze pořídit jako volitelné příslušenství.

c-serie

c-serie

Účinným mlácením se zvýší vaše efektivita

Hmotnost mláticího bubnu je zvýšena osmi tyčemi upevněnými mezi mlatkami. Masivní setrvačnost je zárukou plynulého a rovnoměrného chodu. Tím se výrazně snižuje zatížení pohonů, ale také požadavky na výkon a spotřeba paliva.

Koš se vyznačuje rozdílnými roztečemi lišt. Světlost v zadní části koše je dvakrát větší než v přední části. Toto uspořádání zaručuje optimální poměr mezi dobrou účinností mlácení a vysokou účinností separace. V rámci
optimalizace kvality mlácení můžete nastavit přední i zadní část koše nezávisle, a to z pohodlí kabiny.

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc