Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Weidemann 1160 eHoftrac

1160

Vždy připraveny na cokoli – multifunkční nakladače Hoftrac

Kompaktní konstrukce, nízké těžiště, malý poloměr otáčení a silný výkon… Stěžejní benefity nakladačů Hoftrac, na nichž stojí jejich dlouholetý úspěch. Nakladače Hoftrac si poradí i s nejtěžšími pracovními činnostmi. Navíc rychle, pružně a bezpečně. Díky své multifunkčnosti jsou vždy připraveny k plnění řady různorodých úkolů, na něž byste si jinak museli pořizovat specializované stroje. 

hoftrac

1140

Hlavní benefity strojů Weidemann

Kyvný kloub Weidemann
Kyvný kloub strojů Weidemann je již legendou. Jeho zásluhou jsou všechna čtyři kola vždy v kontaktu s terénem. Což vám dává jistotu nejvyššího výkonu a snadného pohybu strojů i v nejnáročnějších terénech.

Velmi odolný práškový lak 
Stroje Weidemann vypadají dlouhé roky jako nové. Je to dáno vysoce ekologickou technologií práškového lakování. Výsledný lak je až neuvěřitelně odolný. Vypálení segmentů při 180 °C je zárukou pevnosti a dokonalého přilnutí laku. 

Více o benefitech naleznete v Technologiích.

 

Hlavní benefity

Stoprocentní uzávěrka diferenciálu
Je-li třeba, zapojíte ji a zvýší na maximum jak trakci, tak posuvnou sílu stroje. Při běžné jízdě ji odpojíte, abyste minimalizovali opotřebení pneumatik. Prostě 100% efektivita! 

Dva jsou víc než jeden
Což platí i o zdvihacích válcích. Ve všech nakladačích Hoftrac jsou VŽDY dva. Zdvojení zaručuje optimální rozložení zátěže na rameno, a navíc zvyšuje celkovou stabilitu nakladače. Velikost válců je vždy v souladu s velikostí daného stroje.

Dokonale vyladěná P-kinematika
Výhody dělené konstrukce ramene jsou zjevné: maximální stabilita a odolnost vůči zkroucení a přesné přesné paralelní vedení v rozsahu celého zdvihu. Kinematika strojů Weidemann je důsledně proporční, vždy odpovídá velikosti stroje. Díky tomu je rozložení jeho sil vždy optimální.

Jak nejvýš? S delším ramenem! 
Můžete si je vybrat jako volitelné příslušenství. Weidemann je nabízí k většině modelů Hoftrac. I menší stroje dosáhnou s delším ramenem výš, než byste se odvážili doufat. 

Dorazy řízení v nerezu
Weidemann myslí na všechno! Přední a zadní části vozů se při maximálním natočení náprav dotýkají, což u běžných strojů vede k poškození laku a mnohdy rovněž součástí, které se dostávají do kontaktu. Ne tak u strojů Weidemann, které kritické oblasti chrání nerezovými dorazy řízení. Minimalizuje se tím opotřebení a po dlouhý čas zachovává hodnota vozidla.

Bohatý výběr připojitelných přídavných zařízení 
Tak velký, že se váš Weidemann může proměnit prakticky v cokoli, zvládnout jakékoli práce. Být vpravdě maximálně multifunkční. Které přídavné nářadí a jaké velikosti je optimální pro váš stroj, se domluvíte s naším obchodním zástupcem.. 

Pneu pro každý terén
Stroje Weidemann můžete doladit na míru podmínkám a charakteru prací také volbou vhodných pneumatik. Které z mnoha typů v nabídce jsou ty pravé právě pro vašeho pomocníka, se dozvíte zde. 

Stříška, nebo kabina? Vybírejte, nepřeberete!

Ochranná stříška se zádržným systémem
Bezpečnost řidiče je vždy na prvním místě. Weidemann opatřuje bezpečnostními prvky, které splňují nejpřísnější kritéria, všechny modely nakladačů Hofrtrac. Jednou ze základních záruk bezpečí řidiče je ochranná stříška nainstalovaná na zádržné konstrukci (ochranné „kleci“ pro případ ohrožení zdraví řidiče). Stát se může kdykoli cokoli… Jak stříška, tak zádržný systém splňují požadavky současné evropské směrnice pro strojní zařízení (2006/42/ES) dle požadavků ochrany ROPS a FOPS.

Sklápěcí ochranná stříška řidiče EPS (Easy Protection System)
Můžete se rozhodnout také pro sklápěcí ochrannou stříšku řidiče s EPS (Easy Protection System). „Skládací“ variantu volí ti, kdo chtějí podle potřeby za pár sekund operativně snižovat výšku stroje kvůli snazším průjezdům budovami apod. I tento typ stříšky splňuje požadavky současné evropské směrnice pro strojní zařízení (2006/42/ES) dle požadavků ochrany ROPS a FOPS. 

Komfortní kabina
Kromě ochrany zdraví (prostorná kabina splňuje požadavky současné evropské směrnice o strojních zařízeních (2006/42/ES) a požadavky ochrany dle ROPS a FOPS) nabízí kabina řidiči také nejvyšší možný komfort. Dostatek prostoru pro bezchybné provádění pohybových úkonů je samozřejmostí. Velkorysé prosklení zajišťuje vynikající přehled o přídavném nářadí i pracovním terénu. 

kyvný kloub

Kyvný kloub

vysoce kvalitní práškový lak

Vysoce kvalitní práškový lak

dva zdvihací válce

Dva silné zdvihací válce

p kinematika

Dokonale vyladěná
P-kinematika

přídavná zařízení

Bohatý výběr přpojitelných
přídavných zařízení

pneumatiky

Pneu pro každý terén 

kabina

Ochranná stříška se zádržným systémem

sklápěcí stříška

Sklápěcí ochranná stříška řidiče EPS 

 

Rychloupínání – výměna přídavného nářadí v mžiku

Hydraulický rychloupínací systém vám umožní měnit přídavné nářadí rekordně operativně. To znamená rychle a snadno. Navíc maximálně bezpečně, protože k upnutí potřebujete obě ruce, což znemožňuje nechtěnou aktivaci jiných funkcí stroje. Nakladač je během pár minut připraven plnit další úkoly. Zvýšíte produktivitu práce, a tím její ekonomickou efektivitu. 

Nejsnazší běžný servis a údržba

Unikát strojů Weidemann – vyklápěcí místo řidiče
Vyklopíte, odklopíte… A můžete ladit motor, hydraulický systém i elektriku. Údržba a servis ještě nikdy nebyly tak jednoduché!

Unikát strojů Weidemann – vyklápěcí kabina
Nejen místo řidiče lze odklopit. I celou kabinu! Za pár sekund můžete k motoru, hydraulickému systému i elektrickým okruhům. Snadno tak odhalíte případné nesrovnalosti a ušetříte náklady na údržbu a servis.

Jediná páka k otevření motoru 
Kryt motoru odklopíte jedním tahem za jedinou rukojeť. Zkontrolovat či doplnit stavy provozních tekutin, jako jsou například chladicí kapalina či motorový olej, vyměnit vzduchový filtr apod. je tak otázkou minut.  

Kdo snadno maže, snadno jede
Základem údržby, efektivity a zachování dlouhé životnosti stroje je pravidelné mazání. Snadná přístupnost všech mazacích bodů strojů Hoftrac tento servisní proces citelně ulehčuje. Kdo chce nechat mazání plně na automatice, rozhodne se pro volitelné centrální mazací zařízení, které se o vše postará za něj.

Snadno vyměnitelné hydraulické hadice
Výměna hadic hydraulického okruhu bývá u většiny běžných nakladačů poměrně náročnou operací. Ne tak u strojů Weidemann. Dbáme totiž o rozdělení hadic na kratší úseky. Pokud náhodou dojde k poškození, není nutné měnit celou hydrauliku. Mnohdy stačí nahradit jediný díl. Což významně šetří čas i peníze.

Pracoviště, které pracuje za vás

Nastavte si sloupek řízení podle sebe
Nepřizpůsobujte se stroji, přizpůsobte stroj sobě. Nastavte si sloupek řízení tak, jak vám to vyhovuje nejlépe. Ergonomické nastavení odpovídající tělesným proporcím snižuje únavu a umožňuje takřka organické spojení se strojem. 

Ergonomický joystick
Padnoucí každé ruce. Citlivý, ale přitom robustní, umožňující přesné hladké ovládání. Zkrátka joystick, s nímž budete mít stroj pevně v ruce!  

Uvidíte do všech směrů
Pracovní místa ve strojích Hoftrac dávají řidičům nadhled, přehled i výhled všude, kam se podívají. Přehledná přístrojová deska kontrolu nad situací ještě umocní. Ani nejvyšší a nejmohutnější chlapáci nebudou mít problémy s nedostatkem prostoru pro nohy, pohodlné sedadlo pojme každé tělo. A bezpečnost? O tu se postarají ochranný rám a stříška. 

V kabině jako v pokojíčku
Spíše ale ještě lépe a příjemněji. V obýváku totiž nemíváte tak účinný a přesně regulovatelný topný a ventilační systém, natož kabinový filtr, který zaručuje jak přívod čerstvého, tak odvod vydýchaného vzduchu.  

Posezení bez vibrací
Otřesy, chvění, nárazy, vše zachytává stroj. Vaše tělo zůstává v klidu a pohodě. Méně se unaví, takže vás bude díky delší plné koncentraci a svěžesti práce těšit více než dříve. 

1160

mazací body

Lehce přístupné mazací body

hydraulické hadice

Krátké hadice hydraulického vedení

stavitelný sloupek

Stavitelný sloupek řízení

ergonomický joystick

Ergonomický joystick

dobrý výhled

Dobrý výhled do všech směrů – ergonomické pracoviště

 

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc