16.09.2018

Země Živitelka 2018

Výstaviště České Budějovice přivítalo skrze své brány odbornou i neodbornou veřejnost na mezinárodním agrosalonu Země Živitelka.

AGROMEX s.r.o. představil svojí expozicí na několika stanovištích po celém areálu návštěvníkům především traktory FENDT všech výkonostních tříd.
Před hlavní bránou vítala návštěvníky souprava traktoru FENDT 516 s originálním čelním nakladačem FENDT CARGO a taženým postřikovačem FENDT ROGATOR 344.
Setkat jste se mohli i s nejmenším traktorem FENDT 210F, určeným převážně do vinic. Nemohl chybět FENDT 1042 Vario Profi Plus (nesoucí zařízení pro zvýšení bezpečnosti v provozu - AGRIBUMPER) včetně novinky, pásového traktoru FENDT 943 MT Vario.
K vidění byly i manipulátory skutečně kompaktních rozměrů WEIDEMANN T4512, WEIDEMANN 2080T a při práci o vystavovaný dobytek pomáhal manipulátor WEIDEMANN 1280. Techniku pro vinaře zastupoval odlisťovač PELLENC, stroje na sklizeň píce byly zastoupeny produkty FENDT a FELLA. Jako nový produkt společnosti AGROMEX s.r.o. byla prezentována dopravní technika společnosti KRÖGER.

V souvislosti s agrosalonem proběhla soutěž o ZLATÝ KLAS pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR. Jeden z titulů ZLATÝ KLAS 2018 udělila porota i vysokovýkonné sklizecí mlátičce IDEAL.

Děkujeme všem zákazníkům i návštěvníkům za milou účast, fanouškům za zájem o náš AGROMEX shop a zveme vás ke shlédnutí fotogalerie.

Země Živitelka 2018 - fotogalerie

 


1/5