09.01.2020

Zajímavé výbavy pro řadu 700

Šestiválcové traktory Fendt řady 700 patří mezi klíčové modely tohoto předního světového výrobce kolových a pásových traktorů. Svým výkonem pokrývají spektrum 106 – 181 kW (144 – 246 k). Uplatnění nacházejí při zpracování půdy a zakládání porostů, sklizňových pracích, dopravě, ale také při práci s čelním nakladačem. Jedná se tak o vysoce univerzální trakční prostředky. Výrobce nabízí tyto modely ve čtyřech výbavových stupních – Power, Power Plus, Profi a Profi Plus.
Již základní stupeň výbavy Power nabízí mj. pneumatické odpružení kabiny, dvouokruhové brzdy, tj. brzdy pro přední a zadní nápravu nebo 4 pracovní režimy zadní vývodové hřídele nebo dotykový displej s úhlopříčkou 7´´. Jedná se o zajímavé vstupní modely do prestiží třídy traktorů Fendt řady 700. Na základě poptávek z praxe nabízí výrobce rozšíření standardní výbavy o stupeň Power Plus. Dané provedení si zachovává standardní výbavu včetně možnosti 4 vnějších okruhů hydrauliky, nebo čerpadla s výkonem až 152 l/min. Označení Plus znamená, že traktory disponují přípravou pro montáž autopilotů VarioGuide. Právě takto koncipované modely jsou velmi žádané.
Traktory řady 700 je možné ve všech stupních výbavy agregovat s originálním čelním nakladačem řady Cargo 4X/85 DW, Cargo 5X/85 DW a 5X/90 DW s nosností až 3500 kg a dosahem téměř 4,5 m. Pro stupně výbavy Profi a Profi Plus jsou navíc k dispozici nakladače ve verzi Profi, který je vybaven mj. vážícím systémem. K zobrazení zjištěných údajů slouží ovládací terminál s úhlopříčkou až 10,4´´. Ovládání čelního nakladače je záležitostí propracované a praxí osvědčené ergonomické loketní opěrky. Výrobce rovněž nabízí objednání nakladače nebo pouze přípravy pro nakladač přímo z výroby. Modely s označením Profi a ProfiPlus mohou být vybaveny hydraulickým čerpadlem o výkonu až 193 l/min.    

 


1/5