26.11.2018

WEIDEMANN na veletrhu EuroTier

Kdo v zemědělství něco znamená nebo chce znamenat, tak byl v Hannoveru. Od 13. listopadu patřilo hannoverské výstaviště 4 dny veletrhu světového významu EuroTier.

EuroTier je přední mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu určený zemědělcům a zemědělským expertům jak z Evropy, tak i z ostatních koutů celého světa. Důležitost akce, která se koná každé 2 roky, dokládají i následující čísla. Veletrhu se zúčastnilo 2597 vystavovatelů ze 63 zemí, branami veletrhu prošlo 155 000 návštěvníků z více jak 130 zemí.

Naše společnost AGROMEX, zastoupená p. Mikulášem a p. Ing. Javorkem, byla aktivním návštěvníkem. Setkali jsme se nejen s našimi významnými dodavateli, ale i s mnoha dalšími vystavovateli. Dovezli jsme spoustu poznatků ohledně zkušeností německých zemědělců s vedením jejich farem, jejich technickým vybavením a vlivem na ekonomiku hospodaření, o jejich ochotě investovat do inovací.

Jedním z významných vystavovatelů byl také náš obchodní partner – společnost WEIDEMANN.

WEIDEMANN dlouhodobě patří k předním výrobcům širokého spektra strojů, která mají velké množství využití. Veškerá jejich řešení jsou pohodlná, bezpečná a úsporná zároveň a v nejvyšší kvalitě. Můžete se spolehnout na důmyslnou konstrukci, uživatelsky příjemné ovládání, precizní zpracování. Samozřejmostí je široká nabídka originálního nářadí a příslušenství.

Na veletrhu EuroTier jsme v expozici WEIDEMANN viděli stávající modely, ale i novinky.


1/5