09.09.2018

Wadenbrunn 2018 - budoucnost na poli

Na více než devadesáti hektarech, přes sto různých strojů, především Full-Line produktů společnosti FENDT, si mohlo na cca 50 000 návštěvníků z celého světa prozkoumat přímo v jejich vlastním prostředí, na poli!
Praktické ukázky a samotná efektní živá představení naplnila všechny přítomné nejen informacemi ale i zážitky. Bylo na co koukat!

Jako novinky roku 2019 jsme si mohli zblízka prohlédnout nové řady senážních vozů Fendt Tigo MS, MR (MR Profi) určené především malým a středně velký zemědělský podnikům.
Řezačky Katana s inovovanými sklizňovými adaptéry a rozšířeným balíčkem dílů - Heavy Duty, odolných vůči opotřebení.
Velice zajímavá je i nová generace lisů na kulaté balíky Fendt Rotana s možností integrovaného ovíjecího systému a naváděním pro jízdu v řádku.
Nabízeny budou i samostané ovíječky Fendt Rollector. Fendt Booster 285 DN kondicionér o šířce 1,82m agregovaný do zadního závěsu traktoru určený především do hornatých oblastí.
Sklizecím mlátičkám vévodil impozantní Fendt IDEAL. Velký zájem budily pásové traktory Fendt MT řady 900/1100 a plný sortiment pro sklizeň pícnin i ochranu rostlin.
Zapomenout nemůžeme samozřejmě na zástupce fascinujícího světa technologie plně elektrický traktor Fendt e100 a zemědělského robota budoucnosti - Fendt Xaver.

Přejeme příjemné shlédnutí fotogalerie z Wadenbrunn 2018: Foto - Wadenbrunn 2018

 


1/5