15.04.2019

Variabilní přední závaží AGRIBUMPER

Zemědělské traktory a stroje jsou stále větší, těžší, rychlejší a efektivnější. Při použití v terénu je velmi důležitá trakce pneumatik traktoru se zemí, ale je nutné minimalizovat škody na půdě, snažit se omezovat zhutňování půdy.

AGRIBUMPER vyrábí bezpečná a variabilní přední závaží pro lepší rozložení hmotnosti. Tyto „nárazníky“ lze využít u všech traktorů s přední hydraulikou. Navíc závaží jsou umístěna co nejblíže traktoru. Tím je zajištěna bezpečnost při provozu na veřejných komunikacích a není tím ovlivněn poloměr otáčení.

Nesmíme také zapomenout na vybavení těchto předních závaží, které obsahují 2 kombinované svítilny LED pro denní svícení a kontrolky označující výšku nárazníku. Traktor je tak mnohem lépe viditelný za všech povětrnostních podmínek.

K bezpečnosti provozu přispívají i reflexní značky označující šířku traktoru. Konstrukce AGRIBUMPER také brání před možnou kolizí nechráněného předního kola s jiným účastníkem silniční dopravy.

AGRIBUMPER, 4 v 1, jsou plně nastavitelné výškově, v příčném i podélném směru a nechávají prostor pro obě ramena a přední vývodový hřídel.


1/5