07.10.2019

Spokojený zákazník … p. Jan Staník

Společnost AGROMEX je dodavatelem dokonalé zemědělské techniky od roku 1992. Ve svém portfoliu má široké portfolio techniky, kterou nabízí prostřednictvím svých poboček a profesionálně vyškolených prodejců.

Díky svým obchodním aktivitám se máme možnost, skoro na každém kroku, setkávat s nabízenou technikou. Asi nejznámějším produktem jsou traktory FENDT. Díky modelové řadě 200 až 1000, což pro zákazníky znamená traktory o výkonu od 57 – 380 kW (77 – 517 koní) má AGROMEX možnost oslovit široké portfolio zájemců – od malého farmáře až po velký zemědělský podnik.

AGROMEX zná nabízenou techniku, zná její benefity a technické parametry. Nicméně rádi bychom dali slovo našim spokojeným zákazníkům, kteří tuto techniku používají v praxi a jsou ochotni se o zkušenosti podělit a předat je dál, dát doporučení dalším zájemcům.

Sérii příspěvků začínáme na farmě pana Staníka. P. Staník, soukromý zemědělec z Korycan, hospodaří na 1.300 ha polí, kde pěstuje brambory, cibuli, obiloviny nebo řepku. V r. 2001 si pořídil první traktor značky FENDT. Dnes má flotilu 8 traktorů této značky, různých modelových řad, které mu usnadňují jeho každodenní práci.
P. Staník je profesionálem na svém místě. Sleduje vývoj v zemědělské technice a patří vždy k prvním, kteří doplní, nebo obmění, svůj „vozový park“ o novinky tak, aby maximalizoval výnosy a zároveň minimalizoval náklady a zpříjemnil práci svým pomocníkům.

U traktorů FENDT si velice cení plynulé převodovky Vario, vybavení traktorů doplnil o navigace a pokud náhodou potřebuje servis, tak je spokojený s přístupem společnosti AGROMEX, který funguje 24/7.

U p. Staníka jsme natočili reportáž. Na rozhovor se můžete podívat zde.


1/5