23.01.2019

Nová značka v nabídce společnosti AGROMEX

Koncem loňského roku došlo k dohodě mezi společností AGROMEX a Peter KRÖGER GmbH o vzájemné spolupráci.
Od 01. ledna 2019 je v našem portfoliu značek zastoupena i značka KRÖGER. Jedná se o významného výrobce užitkových vozidel, který nabízí širokou paletu dopravních řešení pro zemědělství a stavebnictví.

Značka KRÖGER je rodinnou společností s více jak 60ti letou tradicí. Středem jejich zájmu je technika pro zemědělství. Nemalou část svého podnikání věnují vývoji a posouvání technických parametrů techniky tak, aby vyhovovala dnešním trendům.
Proto technika od společnosti KRÖGER nabízí maximální uživatelský komfort, větší přepravní prostor a vyšší přepravní rychlost.

Abychom zájemcům o návěsy a přívěsy mohli představit techniku KRÖGER – nabízené modely, jejich technické parametry a benefity – proběhlo na pobočce v Modleticích odborné školení pro naše prodejce.

Školení bylo pod vedením zástupců společnosti KRÖGER. Pánové Sándor Fazekas a Markus Borchers seznámili naše prodejce s kompletní nabídkou dopravních řešení. Představení techniky bylo nejen teoretické, ale i praktické.  Prodejci se seznámili s výrobními postupy, s technickými parametry jednotlivých nabízených návěsů a dostali do rukou argumenty, které zájemce přesvědčí o výhodnosti mít návěsy a přívěsy KRÖGER jako součást svého vozové parku.

Nesmírně ceněné byly poznatky z praxe. Kolegové z Německa perfektně vysvětlili a ukázali veškeré technické vymoženosti, kterými jsou návěsy a přívěsy vybaveny. Jedná se o špičkové technologie, které posouvají možnosti využití této techniky.


1/5