01.03.2019

Na Žamberecku fungujeme dál

V regionu, který zahrnuje jak velké zemědělské podniky s rozvinutou rostlinnou výrobou, farmy se smíšenou produkcí, ale i chovatele masného skotu v podhorských oblastech či sadaře, je přítomnost společnosti AGROMEX zásadní.

A to nejen nabídkou špičkové zemědělské techniky, ale komplexním poskytovaným servisem, který obsahuje předprodejní, záruční i pozáruční servis, poradenství a prodej originálních náhradních dílů.

Na jaře loňského roku jsme zakoupili nový pozemek pro výstavbu nového prodejního a servisního střediska v Líšnici, nedaleko stávajícího centra.

Do doby výstavby a otevření nového střediska se mohou naši zákazníci spolehnout na nezměněné podmínky poskytovaných služeb. Veškeré dodávky náhradních dílů, servisní úkony včetně mobilního servisu i prodej nových strojů bude, od 01. března 2019, zabezpečován z areálu firmy ZESPO CZ Písečná.
Samozřejmostí bude i kompletní diagnostika, možnost zapůjčení náhradního traktoru, popř. možnost vyzkoušení si nových traktorů nebo samojízdné sklizňové techniky.

Díky umístění náhradních prostor střediska AGROMEX se nemění dojezdové vzdálenosti, doba dodání a ani cena za poskytované služby.

 


1/5