18.07.2019

Mezinárodní tisková konference FENDT

Začátkem července se konala v mateřském závodě FENDT, v Markoberdorfu, mezinárodní tisková konference. Účastníky byli nejen evropští prodejci, ale i zástupci novinářské obce.

Jednotliví přednášející prezentovali nejen stav a vývoj trhu se zemědělskou technikou (se zaměřením na zájmové trhy FENDT a na techniku v portfoliu). ale i na strategii růstu a budoucnost zemědělství a aktivity FENDT v této oblasti.

Prezentované křivky podílu na trhu, a to nejen v Německu, ale i ve východní a střední Evropě, ukazují neustále vzrůstají tendenci. A to nejen v oblasti traktorů, ale v rámci celého produktového portfolia.

FENDT, popř. celá skupina AGCO, je, na všech teritoriích, kde podniká, významným zaměstnavatelem.
Zároveň na konferenci zaznělo, že nespíme na vavřínech a neustále pracujeme na zlepšeních. O tom svědčí prostředky investované do výzkumu a vývoje. Od roku 2015 se tato částka navýšila o více jak 22%.

To s sebou přináší technologický posun, který maximálně využijí majitelé techniky FENDT. Práce je a bude ještě více efektivní, technika bude snižovat provozní náklady, a hlavně bude kvalitnější výsledek práce veškeré techniky, a tím výnosy.

Účastníkům konference byly představeny plánované novinky.
Tady je rychlý průvodce. Pokud budete mít zájem o podrobnosti, neváhejte a obraťte se na naše prodejce, kteří vás seznámí s kompletním portfoliem zemědělské techniky v nabídce AGROMEXu.

Naši produktoví manažeři a prodejci se účastnili setkání pod názvem „Dealer Technika“, kde se seznámili, podrobně, nejen s avizovanými novinkami, ale s kompletním portfoliem nabízené techniky. Dozvěděli se důležité technické parametry práce této techniky, a hlavně zkušenosti z terénu. A nejen z testování, ale i od svých zahraničních kolegů, kde technika pracuje v podobných, ale i odlišných pracovních podmínkách. Díky tomu vám bude umět náš prodejce nabídnout to nejjvýhodnější řešení pro vás, pro vaši farmu, pro váš provoz.

Zpátky k technice.
FENDT Slicer FQ
vylepšení kopírování terénu 3D, nový systém zavěšení, pracovní záběry 3,1 a 3,6 m

FENDT Lotus
3 modelové řady, výkonné obraceče pro náročné podmínky, robustní konstrukce a jednoduchá údržba, unikátní geometrie pracovních prstů

FENDT Tigo
sběrací vozy s hrabicovým systéme vkládání nebo spirálovým rotorem, modely S a ST s objemem 22 – 29 m3, modely PR&XR s TIM přípravou (Traktor-Implement-Management)

FENDT Katana 650
výkon motoru 650HP, emisní norma 5, inteligentní pohon kol, nové výkonné „krekry“ pro různé podmínky, zvýšení výkonnosti řezačky o 21 %

FENDT Squadra 1290 UD
nová generace lisů na hranaté balíky, řezání ProCut s 26 noži, inteligentní management řešení sklizně včetně identifikace balíků

FENDT Rogator 300
nezávislé hydro-pneumatické zavěšení, pracovní záběr až 36m, TIM příprava (Traktor-Implement-Management), podvozek s FendtStabilityControl

FENDT Rogator 665
výkon až 307HP, výhradně šestiválcové motory

FENDT Ideal 10
motory MAN o objemu 16,2 l, výkon 790HP, pracovní záběr až 15 m, nový čistící systém, řízení bez volantu, joystikem

FENDT 900 Vario G6
nový motor MAN, objem 9,0l, plynulá převodovka, systém pohonu VarioDrive, TIM příprava (Traktor-Implement-Management), více podrobností zde

Při představování techniky nesmíme zapomenout na nové uspořádání pracoviště řidiče. FendtONE, tj. více displayů, méně přepínání, intuitivní ovládání.

Co říct závěrem?
Těšíme se na vás na našich pobočkách, popř. rádi za vámi přijedeme!
It´s Fendt! Rozumíme zemědělství.


1/5