27.02.2019

MARKTOBERDORF, tady to začíná

Společnost AGROMEX má ve svém portfoliu významné značky zemědělské techniky. K těm nejvýznamnějším patří značka FENDT. Její produkty patří k tomu nejlepšímu – po technické stránce, po stránce vývoje, podpory, po stránce odvedené práce – co se pohybuje po polích, po pastvinách, pomáhá při zpracování půdy, při transportu, kultivačních a komunálních pracích. A to nejen v Evropě, ale na celém světě.

Že výše uvedené nejsou jen slova, o tom se pravidelně, mohou přesvědčit nejen pracovníci AGROMEXu, ale i stávající, a hlavně, potencionální zákazníci.

V Marktoberdorfu, kde sídlí společnost FENDT, je hlavní výrobní závod, kde vznikají traktory FENDT, a CHALLENGER. Naši prodejci se zde pravidelně účastní odborných školení. Mají možnost seznámit se s každým šroubkem, každým dílem, ze kterého, v průběhu 2 dnů, vznikne traktor.

Velká většina dílů, ze kterých se montují traktory FENDT, vzniká na území Německa, popř. ve státech Evropské unie, vč. České republiky.

Preciznost ve výrobě je základem výborných parametrů, které traktory FENDT, všech modelových řad, dosahují. Ve všech parametrech, při všech činnostech, v každém prostředí, kde pracují, jsou traktory FENDT považovány za špičku ve svém oboru.

Ti, co jsou již součástí rodiny FENDT, mají náš traktor, mají vlastní zkušenosti se značkou FENDT, mají rozhodování jednodušší. Kvalita značky FENDT mluví sama za sebe. A většina majitelů těchto strojů se již nenechá zlákat rádoby zajímavými nabídkami konkurenčních značek.

Abychom usnadnili rozhodování klientům, kteří uvažují o novém „stroji“, nabízíme možnost navštívit výrobní závod v Marktoberdorfu. To je to pravé místo, kde získá potenciální klient odpovědi na své otázky a pro správné rozhodnutí. Výroba vlastních montážních dílů, využití nejmodernějších technologií ve výrobě, kontrolní procesy na konci každého výrobního cyklu, vývojové centrum, které umožňuje být značce FENDT před konkurencí.

Už dnes se v ostrém provozu testují elektrotraktory FENDT nebo roboty, které „pustíte“ na pole a oni odvedou práci, na kterou jsou naprogramovány.

FENDT má řešení pro každého. Traktory všech modelových řad jsou vybaveny špičkovými technologiemi, pro které není precizní zemědělství jen pár slov. Navíc jsme schopni garantovat individuální přístup a připravit „stroj“ podle přání a potřeb klienta.

Vše probíhá na maximálně profesionální úrovni. Nicméně duch rodinné firmy je cítit na každém kroku, z každého setkání, z každé informace. Všichni u společnosti FENDT, ale i u nás v AGROMEXu děláme vše pro to, abychom byli našim zákazníkům na blízku. Abychom byli rovnocennými partnery, rodinou ochotnou v každé situaci přijít na pomoc a najít správné řešení.

 

 


1/5