23.08.2019

Máme ZLATÝ KLAS 2019

Soutěž ZLATÝ KLAS vyhlašuje Ministerstvo zemědělství České republiky a koná se pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana v rámci Mezinárodního agrosalonu Země živitelka.

Cílem soutěže ZLATÝ KLAS je vybrat a především vyzdvihnout a ocenit špičkové výrobky a novinky z oblasti techniky a mechanizace v zemědělství, dále také z potravinářství, lesního a vodního hospodářství včetně opravárenství.

Do letošního ročníku jsme přihlásili novinku z Marktoberdorfu - FENDT s označením 942 Vario Profi PLus, kolový traktor 6. generace.

Hodnotící komise posoudila technické parametry, byla si stroj prohlédnout a na místě zjistit a posoudit veškerá uváděná vylepšení a novinky této nové generace traktorů.

A výsledek?
AGROMEX a FENDT 942 vARIO se mohou pyšnit oceněním ZLATÝ KLAS 2019.

Věříme, že maximálně využijete technických parametrů tohoto nového kolového traktoru a ten se, kromě tohoto ocenění, dočká mnoha pochval z provozu.

Pokud máte zájem vidět FENDT 942 v akci, tak kontaktujte naši nejbližší pobočku a domluvte se na možném představení stroje u vás. Nebo za námi přijeďte na blížící se akci "Den Zemědělce", která se koná ve dnech 11. - 12. září v obci Kámen.


1/5