09.11.2020

Malý velký, šikovný, traktor ... přichází

… PŘICHÁZÍ
Máme za sebou světovou, on-line, premiéru nové generace traktoru FENDT 200 VARIO. Je připraven tak, aby svému majiteli poskytl ještě větší komfort při práci, maximalizoval produktivitu své práce a byl ještě všestrannějším pomocníkem.

Na co se můžete těšit?
Nevím, kde začít, každý z nás upřednostňuje jiné parametry.
Může to být ještě prostornější kabina s optimálním výhledem na vykonávanou práci. Může to být bezproblémová komunikace mezi strojem a kanceláří (FendtONE). Může to být všestrannost – sestavte si ten váš traktor „na míru“ – vybíráte ze 3 variant vybavení, 160 doplňků a 70 druhů pneumatik.
Na co se můžete určitě těšit je intuitivní, snadné a jednoduché, ovládání, vynikající produktivitu (FendtGuide), vysokou stabilitu, optimální trakci, kopírování terénu, vyšší tažnou sílu, směrovou stabilitu.

Podrobný popis nové generace traktoru FENDT 200 VARIO najdete na stránkách AGROPORTAL24H.CZ.

Nesmíme také zapomenout na speciální traktory Fendt. Pro příští rok je připravena také nová generace traktorů s označením FENDT 200 VARIO V/F/P. Itady se můžete těšit na spoustu novinek, které nejen usnadní vaši práci, ale myslí i ekonomiku provozu. Podívejte se sami!

Zaujaly vás tyto novinky? Kontaktujte naše obchodní zástupce a "naprogramujte si" svůj traktor nové generace FENDT 200 VARIO. Těšíme se na vás!


1/5