29.07.2022

Klasický návěs Kröger

Značka Kröger dodává na trh již více jak 60 let profesionální dopravní techniku.

Typickým znakem všech modelů je nabídka individuálních řešení pro každého zákazníka. Na výběr mají, budoucí uživatelé, nespočet variant a mohou si tak návěsy přizpůsobit vlastním provozním podmínkám.

Ke stálicím náročných evropských trhů patří vanové návěsy Kröger Agroliner MUK 303 s dvouosým podvozkem a celkovou hmotností 20000 – 24000 kg.
V těchto dnech byl dodán právě jeden ze zástupců řady MUK, který byl sestaven přímo na přání zákazníka. Jedná se o jednodušší provedení populárního návěsu, které využívá odpružení náprav listovými pery a výškově stavitelné oje doplněné pryžovými tlumícími elementy. Zákazník si zvolil kombinaci s náběžným řízením zadní nápravy a pneumatikami o rozměru 650/55x26,5. Nechybí mechanické provedení opěrné nohy.

Návěs představuje univerzální dopravní techniku určenou k přepravě všech sypkých a objemných zemědělských materiálů. Základní bočnice o výšce 1,48 m nahradilo provedení 1,73 m. Při přepravě senáže se uplatní nástavky o výšce 0,5 m. S délkou 6 m činí maximální ložný objem cca 30 m3.

Jak přední stěna, tak její nástavek jsou opatřeny bohatě dimenzovaným průzorem. Obsluha má tak maximální přehled o využití ložného objemu. Návěs a jeho konstrukce nabízí navíc řadu promyšlených a praxí prověřených detailů.   


1/5