13.03.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, Starý Jičín

Tradiční akce AGROMEXu se tentokrát konala ve Starém Jičíně, kde se otevřely dveře zákazníkům a obchodním přátelům severomoravského regionu.

AGROMEX zde představil svůj kompletní sortiment, kterému vévodí značka FENDT. Zajímavé portfolio špičkové zemědělské techniky doplňuje manipulační technika WEIDEMANN, dopravní technika (návěsy a přívěsy) KRÖGER/agroliner, technika do vinic a sadů PELLENC.

Pobočka, která vyvíjí své aktivity v regionu Zlínského a Moravskoslezského kraje, a kromě okresu Prostějov působí také v celém Olomouckém kraji, poskytuje svým zákazníkům kompletní servis.
Pod vedením vedoucího pobočky, p. Milana Sochora, se o klienty starají 3 prodejci, šikovní servisní technici a odborník na náhradní díly.
Pobočka je kompletně vybavena jak pro záruční a pozáruční servis, ale i díky servisním vozům i pro výjezdy do terénu. Servisní zásahy u klientů, tj. samozřejmost, ale i nutnost.

Pro pozvané a návštěvníky byly připravena prezentace techniky jak před pobočkou, tak v showroomu.
Venku se bylo možné seznámit s traktory FENDT, pestrého výkonového rozpětí. Stroje byly agregovány s různou závěsnou technikou, především se stroji na sklizeň pícnin nebo zpracování půdy.

V letošním roce došlo, v rámci koncernu AGCO, k převzetí značky FELLA, takže se v budoucnu budeme na polích a lukách setkávat nejen s traktory FENDT, ale i technikou na sklizeň pícnin v zelené barvě, pod označením FENDT.

Na venkovní ploše jsme představili naši mobilní motorovou brzdu. Díky této jednotce jsme schopni, po opravách motoru v terénu, ověřit výkon motoru, popř. odhalit případné netěsnosti a předat tak zákazníkovi stroj v perfektním stavu.

V showroomu byl prezentován samojízdný postřikovač Rogator, člen nejvyšší traktorové řady FENDT 1045 Vario, 2 stroje značky WEIDEMANN – kolový nakladač a teleskopický manipulátor a lis na válcové balíky.

Podrobnosti o kompletní nabídce získáte nejen na webových stránkách AGROMEXu, ale hlavně od jejích prodejců. Kontakty na ně najdete také na webu.

Nedílnou součástí této akce je prodejní nabídka reklamních a propagačních předmětů. Nákup dárku byl také „pozvánkou“ do připravené tomboly se zajímavými cenami.

Také nesmím zapomenout na výborné občerstvení. Výborně naložená a připravená žebra chutnala každému a k tomu místní specialita – valašské frgále.

Co říci na závěr?
Poděkování patří všem, kteří k nám, do AGROMEXu, dorazili. Pokud bude mít někdo zájem seznámit se s nabízenou technikou nebo uvažuje o koupi – obraťte se na naše obchodníky. Určitě vám pomohou s výběrem té správné a potřebné techniky, kterou si budete moci i vyzkoušet.


1/5