11.12.2017

Den otevřených dveří na středisku Agromex Myslinka

 

Za příjemného zimního počasí proběhl v pátek 1.12. 2017 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na středisku Agromex Myslinka.


Co vše jste mohli vidět?
Představili jsme kompletní portfolio značek, které v současné době naše společnost nabízí, tedy Fendt, Challenger, Fella, Weidemann, Kerner a Pellenc.
Značka Fendt představuje nejen traktory, kombajny a řezačky, ale od roku 2018 nově i postřikovače a pásové traktory, které dosud znáte jako Challenger. Patří sem také Fendt lisy na kulaté balíky a řezací vozy.
Od letošního roku zastupujeme tři nové značky. Kloubové a teleskopické nakladače Weidemann, stroje pro zpracování půdy Kerner a nářadí a stroje pro sady a vinice značky Pellenc.
Největší pozornost budila „tisícovka“, konkrétně typ 1042 o výkonu 420 PS, která patřila mezi 15 vystavených traktorů značky Fendt, se kterou se mohli zájemci projet.
Letos v září si Kralovická zemědělská a.s. pořídila postřikovač Challenger 655D, který nám na tento významný den zapůjčila.
Velký zájem byl také o sklízecí řezačku Fendt Katana 85, jenž patří k nejsilnějším strojům řady Katana.
Nesmíme také zapomenout ani na sortiment značky Fella, ať už to bylo tzv. letadlo o záběru sklizně 9 m nebo velké shrnovače a obraceče.
Radličkové zpracování půdy Kerner, typ Komet, rovněž zaujalo nemálo zvědavců, protože zkušenosti s tímto strojem, nabyté na polích ZD Mořina, středisko Sytno, byly přinejmenším zajímavé.
Mimo spousty zajímavých strojů, si návštěvníci také mohli prohlédnout technické zázemí našeho střediska, sklady ND, včetně servisních vozidel. Po celý den byli samozřejmě k dispozici všichni servisní technici a prodejci pro dotazy a velmi zajímavé diskuse u jednotlivých vystavených strojů.  
Vzhledem k blížím se vánočním svátkům, velká část návštěvníků využila možnost zakoupení reklamních předmětů a tím si usnadnila nastávající shon.
Nesmíme také opomenout, že pozvání přijali i zástupci finančních institucí, Moneta, IKB Leasing a další.


Věříme, že jste si odnesli spoustu nových poznatků o našich strojích, ale také příjemné pocity ze setkání mezi sebou, která zde proběhla.


Děkujeme všem za účast, bylo Vás víc než 250 a budeme se těšit na příště.
Antonín Jirásek, vedoucí pobočky Myslinka

 


1/5