06.12.2018

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, Myslinka 2018

Začátek prosince je pravidelným časem, kdy se potkávají zástupci společnosti AGROMEX Myslinka se svými zákazníky, přáteli, obchodními partnery. Nejinak tomu bylo i v letošním roce.

Pro všechny, kteří dorazili, byl připravený celodenní program.
Na úvod všechny přítomné pozdravil p. Mikuláš, jednatel společnosti AGROMEX, s celým týmem svých spolupracovníků. Všichni byli, po celou dobu akce, k dispozici pro případné dotazy návštěvníků dne otevřených dveří.

AGROMEX v současné chvíli prezentuje zemědělskou techniku od významných výrobců. Jedničkou je technika od společnosti FENDT. Z široké modelové nabídky kolových a pásových traktorů si vybere opravdu každý. To se potvrdilo i v rámci čtvrtečního dne, kdy si účastníci předávali zkušenosti a znalosti mezi sebou. Navíc, jako součást programu, byla připravena možnost vyzkoušet si  traktory FENDT v praxi. Pro zájemce byl připraven model FENDT Cargo a model FENDT 1046 Vario.

Dovolím si jeden osobní poznatek. Musím se přiznat, že jsem neodolal a jízdu s uvedenými traktory jsem si vyzkoušel. Kabina mi připadala jako kokpit pilota v letadle. Od servisního technika jsem dostal výklad, jak mi technické parametry stroje a jeho softwarové vybavení pomohou v práci a ušetří náklady na provoz. Jízda s traktorem je jednoduchá, intuitivní, bezpečná. Reaguje na sebemenší podněty a brzy získáte jistotu.

Nabídku traktorů FENDT doplňuje široký sortiment sklízecí a aplikační techniky.

Dalšími značkami, jejichž techniku najdete v nabídce společnosti AGROMEX jsou WEIDEMANN a jeho nakladače, FELLA se strojemi na sklizeň pícnin, KERNER – specialista na zpracování půdy nebo společnost PELLENC s nabídkou strojů a nářadí pro vinohradnictví a vinařství.

Technici byli připraveni poskytnout potřebné informace zájemcům o vybranou techniku a společně s našimi obchodníky prezentovat možnosti pořízení zemědělské techniky.

Z jednotlivých setkání, ale i ze zkušeností s naší technikou jasně vyplývá, že rozhodnutí pořídit si vybraný stroj bylo správné. Díky vaší zpětné vazbě víme, že rozšiřování „vozového parku“ bude zase ve spolupráci s AGROMEXem a moc si toho vážíme.

Součástí programu bylo i výborné občerstvení, které podtrhlo uvolněnou a přátelskou atmosféru celého dne. Všem příchozím děkujeme za návštěvu a těšíme se na další spolupráci.

Závěrem přijměte pozvánku na další dny otevřených dveří, které AGROMEX připravuje v příštím roce.


1/5